HAKKIMIZDA

Global Biyomedikal olarak 2014 yılı Ağustos ayında; Sağlık sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Arnavutköy’de çalışma hayatımıza başlamış olup 2017 yılında Merkezimizi Halkalı’ya taşıyarak faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Her geçen gün büyüyen yapımızda ticaretine aracılık ettiğimiz ürün gamını da sürekli arttırmaktayız.

Portföyümüzde yer vermek üzere yaptığımız ürün seçim tercihlerimizde doktorlarımızın çalışma hayatlarında işlerini kolaylaştıracak ve başarılarını artıracak ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Seçimlerimizde ürünlerin taşıması gereken kalite standartları yanında yapılmış çalışmalar ve inceleme raporlarını da özenle incelemekteyiz.

Ürünlerimiz kadar verdiğimiz hizmetle de ön plana çıkma arzusu ile sürekli olarak kendimizi geliştirmek üzere eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Gelecekte sektörde hizmetlerimizin artarak devam edebilmesi için eğitimimize ve organizasyonumuzun gelişimine yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Geleceklerini bugünden tahminleyen ve planlamalarını bu yönde yapan kişi ve kurumların sektörümüz ve ülkemiz adına fayda sağlayabileceğini ve faaliyetlerine bu suretle devam edebileceklerine inanıyoruz. Ticari olarak faaliyette bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla düzeyli bir ilişki geliştirmek ve bir güven unsuru olmak istek ve arzusunu taşımaktayız. Bu istek ve arzumuzu kendimizle birlikte sektörümüze de benimsetmek suretiyle ülkemizin sağlık ekonomisinin hak ettiği yere gelmesi için çalışıyoruz.

Başta müşterilerimiz olmak üzere bütün muhataplarımızdan gelen görüş ve önerilere her zaman açık olan Global Biyomedikal Ailesi olarak bundan sonra da aynı çizgide çalışmalarımıza devam edeceğiz.